Rubrika: POKROČILÝ

 

 Negativní opakování - tréninková metoda

Negativní opakování patří mezi tréninkové metody, které budují svalovou sílu. Jestliže potřebujete rozvinout sílu, negativní opakování jsou jednou z možností jak zvýšení síly úspěšně dosáhnout.

 Otázky a odpovědi pro pokročilé

Několik nejčastějších otázek, které si lidé kladou při cvičení, ve výživě a dalších věcech, které se týkají kulturistiky a fitness.

 Jak na roztažení hrudního koše?

Cvičíte prsa již několik let, máte dostatek hmoty, ale není to pořád ono? Něco tomu chybí? Možná šidíte sami sebe, váš hrudní koš by mohl budit mnohem větší objem na okolí. Jak toho dosáhnout?

 Jak na objem zádových svalů

Zádové svaly patří do skupiny největších svalů lidského těla. Bývají často zanedbavány, nejspíš proto, že si na ně nevidíme, tak jako na prsní svaly. Přitom jejich posilování výrazně zlepší postavu.

 Dřepy – otázky a odpovědi

Cvičíte rádi ve fitku dřepy nebo o nich teprve uvažujete? V obou případech si přečtěte následující řádky, které vás pomohou nasměrovat, ke správné technice provedení cviku a ukáží jeho výhody a rizika.

 Unilaterální trénink

Máte problém rozvinout určitou svalovou partii? Zkuste Unilaterální trénink, kterým se zaměříte na vaše slabiny a změníte je během krátké doby k nepoznání.

 Kdy je čas na změnu tréninku?

Na otázku jak často měnit trénink, není až tak jednoznačná odpověď. Především záleží na vyspělosti cvičence a typu používaného tréninku.

 Super set - tréninková metoda

Supersety jsou další tréninkovou metodou, kterou si lidé často pletou se supersériemi. Snad pro snadno zaměnitelný název, přičemž jsou tyto dvě tréninkové metody od sebe značně odlišné.

 Cviky pro objem bicepsů

Pokud chcete rozvíjet svoje bicepsy, musíte znát základní rozdíly mezi cviky, které používáte v tréninku bicepsových svalů a dobře těchto znalostí využít ve svůj prospěch.

 Po Vánocích zpět do formy!

Skončili Vánoční svátky a vy máte pocit, že jste zase o něco těžší a chcete s tím něco udělat? Právě pro vás je připraven speciální povánoční trénink, který vám pomůže efektivně zhubnout.

 Kdy použít háky a trhačky?

Neustále se v posilovně přete o to, jestli je dobré používat háky a trhačky nebo, zda je používání těchto cvičebních pomůcek spíše na škodu?

Strana:  1 | 23

 

 

 

2017 © Vseokulturistice.cz – Všechna práva vyhrazena.