Rubrika: POKROČILÝ

 

 Budování masivního hrudníku

Návod na vypracování masivního hrudníku s praktickým tréninkem, který zvětší rozměry vašich prsních svalů.

 Shyby – král cviků

Shyby jsou králem cviků mezi cviky pro šíři zádových svalů. Kdo neshybuje, nemá široká záda.

 Jak na nejsilnější paže?

Silné vypracované paže budili od jak živa dojem síly a vitality. Budí respekt každého, kdo takový znak síly vlastní.

 Přetrénování – ztráta svalové hmoty

Do stavu přetrénování se často dostávají silně motivovaní jedinci, kteří tréninku věnují dostatek svého času. Mají dobré výživové zvyklosti a dělají vše proto, aby se stále zlepšovali.

 Měřte svoje svaly

Vaše pokroky můžete sledovat několika způsoby. Vážením, měřením či pohledem do zrcadla. Váha může napomoci těm, kteří radikálně nabírají, či radikálně hubnou.

 Objemový jídelníček Ronniho Colemana

Objemový jídelníček Ronniho Colemana zaujme každého, kdo se snaží nabrat svalovou hmotu. Takový jídelníček jste ještě neviděli!

 Pyramidou za sílou a objemem

Pyramida je osvědčená tréninková metoda, kterou je nutné zprávně používat a klesat s počty opakování podle tabulek v článku.

 Jak na objem hrudníku

Prsní svaly patří do skupiny největších svalů lidského těla. Pro jejich procvičení se nabízí mnoho cviků, ale jak se mezi širokou škálou cviků orientovat?

 Jak rychle vyrýsovat

Často se ptáte jak prakticky vyrýsovat, jak se zbavit přebytečného tuku, který obklopuje vaše svaly. Ukážeme si několik nejlepších typů, jak vyrýsování rychle dosáhnout.

 Cviky pro objem tricepsů

Dnes si povíme o všech důležitých cvicích pro kvalitní procvičení Vašeho tricepsu. V podrobnějším popisu se dozvíte jaký cvik se hodí pro konkrétní svalovou část tricepsu.

 Natržený prsní sval – co s tím?

Myslím, že jsem si v posilovně na Benchy natrhl prsní sval. Jak by jsem se měl nejlépe léčit, abych se brzy uzdravil a mohl bez následků zase posilovat?

Strana:  12 | 3

 

 

 

2017 © Vseokulturistice.cz – Všechna práva vyhrazena.