Rubrika: VÝŽIVA

 

 Nabírací jídelníček

Máme pro vás připravený praktický objemový jídelníček, který si můžete vytisknout pro vlastní potřebu.

 Potraviny, po kterých to roste

Jakmile pochopíte, že základem růstu svalové hmoty, nebo lépe řečeno, co nejrychlejšího růstu svalové hmoty je strava, budou pro vás dveře k velkým objemům otevřeny dokořán.

 Vejce - urychlí nárůst svalové hmoty

Slepičí vejce byli již několikrát zavrhnuty, což bylo na škodu. Vyhazování vaječných žloutků je velikým omylem ve výživě sportovců. Uvnitř tabulka výživových hodnot ve vejcích.

 Sacharidy - z čeho je brát?

Každý, kdo se snaží nabrat svalovou hmotu určitě přemýšlí o tom, které potraviny obsahují dostatek sacharidů. Dozvíte se zde co by a proč nemělo chybět ve vašem jídelníčku.

 Přehled suplementů a jejich správné užívání

Žádný doplněk nedokáže plnohodnotně zastoupit pevnou stravu, která je základem v kulturistickém jídelníčku. Doplňky výživy jsou pro tělo další zdroj živin, které vhodně doplňují pevnou stravu.

 Alkohol a posilování

Často se ptáte jestli jedno pivo či více alkoholu požitý o víkendu zabraňuje svalovému růstu. V článku naleznete všechny odpovědi, na které se tolik tážete.

 Příprava Müsli tyčinky

Také se vám stává, že ve spěchu nemáte čas se plnohodnotně najíst a nebo máte chuť na něco sladkého. Zkuste nedostatek času a vaše chutě spojit a připravte si doma Müsli tyčinku.

 Nadměrný příjem bílkovin

O bílkovinách se mluví jako o nejdůležitějších živinách pro nabírání svalové hmoty. To může vést sportovce k nadměrnému příjmu bílkovin ve snaze nabrat více svalové hmoty.

 Nemám chuť k jídlu, co stím?

Časté dotazy, které nám do redakce chodí, jsou ohledně nechuti u velkého množství jídla, které se snažíte sníst, aby jste tělo zásobovali dostatečným množstvím kvalitních živin pro růst svalů.

 Vše o vitamínu C

Použití vitamínu C v kulturistice a fitness. Seznam přírodních zdrojů vitamínu C. Dávkování vitamínu C.

 Jaký proteinový přípravek si koupit?

Na trhu je nepřeberná škála proteinových výrobků, které každý prodejce vychvaluje pro svůj maximální prodej a o svém výrobku napíše cokoli.

Strana:  123 | 4

 

 

 

2017 © Vseokulturistice.cz – Všechna práva vyhrazena.